top

Nowości z kolekcji wiosennej w galerii i na półkach w "Stonodze"

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie prezentujemy nowości z kolekcji wiosennej. W tym roku oferujemy jeszcze większy wybór zdrowego obuwia dla dzieci. Kolejna dobra wiadomość - ceny pozostały na poziomie ubiegłorocznym i są porównywalne z ofertą sklepów internetowych i serwisu aukcyjnego Allegro.

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu. Oferujemy profesjonalną pomoc przy mierzeniu stóp i doborze właściwego modelu obuwia. 

 

 

Pamiętajmy: długość stopy to tylko jeden z jej wymiarów, aby dobrze dopasować obuwie powinniśmy w wyborze określonego modelu brać pod uwagę również tęgość stopy. Tzw. "patyczek" jest dobrym sposobem na wybór rozmiaru obuwia, ale pełny sukces w dopasowaniu osiągamy dobierając właściwy model do tęgości stopy. Podczas wizyty w naszym sklepie każdy mały klient  jest traktowany indywidualnie, co pozwala na jak najlepsze dopasowanie bucika.

 

 

Zapraszamy do przymiarek i zakupów.

 

 


Ofertę obuwia dla dzieci przygotowaliśmy w oparciu o dane Instytutu Przemysłu Skórzanego w Krakowie, który przyznaje certyfikat "Zdrowej Stopy" tylko najlepszym producentom dziecięcego obuwia.


Aktualności:

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniach 10.07. do 31.07. 2017 roku sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 11-19.
Przepraszamy za niedogodności i zapraszamy!

Zapraszamy na letnią wyprzedaż! Od 01.07. do 31.07. 2017 roku oferujemy: 20 % rabatu na sandałki, 15% rabatu na balerinki, 10% rabatu na półbuty i trzewiki. Oferta nie dotyczy kapci i obuwia profilaktycznego-domowego.
Zapraszamy!

>> czytaj więcej ...

Szybki kontakt:

e-mail: telefon:
+48 535 946 646
stonogaobuwie.pl - obuwie zdrowotne dla dzieci, buty profilaktyczne daniel, obuwie zdrowotne dla dzieci, obuwie dziecięce, obuwie zdrowotne dla dzieci - Bytom, Katowice, Sosnowiec