top

Oferta

Ofertę obuwia dla dzieci przygotowaliśmy w oparciu o dane Instytutu Przemysłu Skórzanego w Krakowie, który przyznaje certyfikat "Zdrowej stopy" tylko najlepszym producentom dziecięcego obuwia. 

Posiadamy obuwie w rozmiarch 18-36 oraz 37-40, ponieważ dziecięce stopy coraz częściej wyrastają z dziecięcej rozmiarówki jeszcze w szkole podstawowej.

Uwzględniamy typowe i nietypowe stópki - mamy modele na wysokie podbicie, stopy wyjątkowo szczupłe i tęgie. 

Prowadzimy również sprzedaż obuwia profilaktycznego, do którego można dopasować wkładki zlecone przez ortopedę.

Zapraszamy do zapoznania się z nieobecnymi na Śląsku  producentami: Temar, Gaspar, Emel, Falcon, Kornecki, Ren-but, Befado, Daniel - to czołówka polskich producentów obuwia dziecięcego. Teraz w jednym miejscu - w "Stonodze". 

Ofertę obuwia dla dzieci przygotowaliśmy w oparciu o dane Instytutu Przemysłu Skórzanego w Krakowie, który przyznaje certyfikat "Zdrowej Stopy" tylko najlepszym producentom dziecięcego obuwia.


Aktualności:

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniach 10.07. do 31.07. 2017 roku sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 11-19.
Przepraszamy za niedogodności i zapraszamy!

Zapraszamy na letnią wyprzedaż! Od 01.07. do 31.07. 2017 roku oferujemy: 20 % rabatu na sandałki, 15% rabatu na balerinki, 10% rabatu na półbuty i trzewiki. Oferta nie dotyczy kapci i obuwia profilaktycznego-domowego.
Zapraszamy!

>> czytaj więcej ...

Szybki kontakt:

e-mail: telefon:
+48 535 946 646
stonogaobuwie.pl - obuwie zdrowotne dla dzieci, buty profilaktyczne daniel, obuwie zdrowotne dla dzieci, obuwie dziecięce, obuwie zdrowotne dla dzieci - Bytom, Katowice, Sosnowiec